Mir se errdhët ne RadioKosovarja dhe Rinia Radio Burim I Muzikes shqipe  

Ndegjues te dashur ju Pershendesim Dhe shpresojm qe po kaloni qaste te kendeshme Stafi Realizues

            * Faqja Kryesore *              *Urime Dhe Pershendetje *                 *CHAT Shqip! *                *Redaksia E Radios *             *Emisioni nates*
Kryeredaksia tyyp
Alo Mirmengjesi tyyp
Takimi Pasditestyyp
    
 pershendetjet tyyp
Emisioni Mbramjestyyp
Lajmettyyp
RadioKosovarja dhe RadioRinia: Ndegjoni Live
Ndegjo Radion Permes Celolarit Duke Klikuar me Posht ne 3 Opsionet 
 
  

  


 
Ju Mund te kyqeni ne librin e vizitorve Duke Klikuar Mbi Foton link dhe drejt per drejt do te futeni ne librin e vizitorve te radios son qe te shprehni mendimet e juaja per shoqerin ton te shenjte shqiptare

Urimet e juaja mund ti dergoni ne emailin ton dhe ato automatikisht dot shfaqen ne ket robrik
                                                      Urimet e ndegjuesve
                                                      -------------------------

 

Radiokosovarja Urimet mund ti degoni ne emailin ton dhe te gjitha dot shfaqen ketu me shkrim E-Mail Radio_Kosovarja@Hotmail.com

Besiana: Pershendes familjen time shum dhe gjith stafin tuaj 

 Anita Berisha: Ju pershendes gjithve dhe e pershendes dajen tim shum me te fejuaren e tij

Jeton Kastrati:Pershendetje nga zvicrra per te gjith ju me nje keng nga stafi juaj

Benita Gashi: Pershendes familjen time shoqerin time shum nga zemra dhe gjith shqiptart ane
mban botes
 
Arben Krasniqi:Pershendetje gjith stafin tuaj jeni nje radio e mrekullushme

Beni: Pershendes gjith shoqerin time dhe shpresoj t ema nshoni nje keng nga noyzi

Bashkim Fetahaj:i pershendes te gjith stafin e auto sallonit Auto-Center-Fetahaj

Florina Krasniqi: Pershendes familjen time dhe burrin tim shummmmmmmmmmmm dhe juve radio

kosovarja

Vesa BObaj: Pershendes gjith ata qe me duan dhe i dua dhe juve radio kosovarja

Kamber Kamberi: Pershendes gruan tim femijt dhe gjith stafin tuaj 

Labinot Gashi: Pershendetje per Taulantin shum shum esht nje njeri i jasht zakonshem me nje keng nga afrim muqiqi

Arber Zhuniqi: Pershendes te dashuren time shum nga zemra kalofshit mir nga Gjakova

Genc Fetahaj: Pershendes Familjen time ne kosov shum

Premtim Badallaj: Pershendetje per juve radio kosovarja jeni me te miret

Adelina kleqka: Pershendetje per juve radio kosovarja e pershendes gjith familjen time e pershendes bashkshortin time shum esht i mrekullushem gjithashtu dhe gjith shoqerin qe i kam te shenjet te gjith me nje keng nga elvana gjata puthe


Ardian Krasniqi:Pershendetje nga franca per te gjith juve bashkatdhetar te dashur


Artan Begolli: Jeni me te miret Ju pershendes shum RadiOKosovarja


Albert Hasanaj: Nje urime te sinqert nga un dhe gjith familja ime epr radion tuaj jeni shum te mir ishalla kni suksese edhe me te mdha
 

 per tu kyqur ne chat ju lutemi klikoni mbi foto imazhin siper me klikim mbi imazh ju do te kyqeni drejt per drejt ne chatin ton te bukur ju deshirojm argetim te kendeshem stafi realizues i radios
 
  RadioKosovarja dhe RadioRinia: Transmeton muzik shqip 24 or ne 7 dit te javes
Kontakto ne Radio  
 1. *Kontakto ne Radio permes Skypes:     Kontaktoni në Skype me Radio Projekt 21    Skype       Rinia.Radio 
 2. *Kontakto Ne Radio Permes Hotmail.     (H)    Hotmail    
Riniaradio@live.com 
RadioKosovarja Biografia
Biografia nga themelimi gjer me tani
  Radiokosovarja dhe RadioRinia esht nje projekt virtual i krijuar ne menyr te veqant per argetimin dhe disponimin dhe informimin e te gjith shqiptareve ane mban botes esht nje radio e ciala esht krijuar nga viti 2000 dhe vazhdon me emisione kulturoro-artisitke duke transmetuar muzik te mirfillt shqiptare gjithashtu RadioKosovarja transmeton dhe ne Valet-Toksore ne 104.4 Mhzh jemi munduar qe gjat ter keryre viteve te jemi besnik ndaj jush duke ju argetuar me muzik shqipe RadioKosovarja dhe RadioRinia trasnemton muzik dhe ne Internet me pa mundesi per ndegjimin e Mergates Ton te bukur ne kemi Hapur kete web faqe qe te jemi me afer jush dhe sadokudo te jau hjekim mallin e atdheut me muzik shqipe me emisione shqipe te ndrryshme

 
 
 Radio Kosovarja Dhe RadioRinia 104.4 FM/Stereo Shqip
>

 

 

 

RadioRinia tyyp
Sponzor tyyp
Sponzortyyp
Informaciontyyp
Hiti Ditestyyp
publicitet tyyp